Polecane bransoletki

Polski producent – polecane bransoletki

Każda kobieta chce czuć się piękna i wyjątkowa. Niestety w codziennej gonitwie nie ma zbyt dużo czasu na kosmetyczkę, fryzjera i inne zabiegi upiększające.

Co zrobić by w natłoku obowiązków czuć się wyróżnioną i podkreślić naszą osobowość?

Jeśli chcesz się wyróżnić a przede wszystkim czuć się kobieco, najlepszym elementem do codziennego stroju jest piękna biżuteria, która dopełnia i podkreśla stylizacje. Dzięki dobrze dobranej biżuterii nadamy naszemu strojowi pożądany charakter.

Polecane bransoletki
Polecane bransoletki

Do najpopularniejszych produktów uznawanych za biżuterię należą kolczyki, klipsy, naszyjniki, bransoletki, pierścionki, łańcuszki, korale oraz broszki.

Ważny jest też dobór koloru biżuterii do ubioru i preferowanych przez kobietę barw. Biżuteria powinna również współgrać z odcieniem jej skóry, kolorem oczu i włosów. Możemy wyróżnić:

Biżuteria srebna – dobrze pasuje z takimi kolorami jak czerwień, turkus, śliwka, malina i pomarańcz

Biżuteria złota – najlepiej pasuje z kolorami bieli, czerni, granatu, brązu, czerwieni, pomarańczy ale również dobrze łączy się z kolorami pastelowymi.

Biżuteria w kolorze złota – długie naszyjniki w stylu vintage z oryginalną zawieszką są absolutnym hitem od kilku sezonów.

Biżuteria w kolorze srebra – biżuteria ta dostępne są w ogólnodostępnych sieciówkach. Producenci starannie dobierają różnokolorowe kryształki i łączą je ze   srebrną próbą. Efektem ich pracy     jest unikatowa biżuteria.

Należy jednak pamiętać o spójności I harmonii.  Tak więc co możemy zrobić by dopasować naszą biżuterię do każdej okazji i nie wydać majątku na kolekcje łańcuszków i bransoletek?

Polecane bransoletki
Polecane bransoletki

Ekskluzywne polecane bransoletki

Naszą uwagę zwróciła marka Afroditte Collection, która jest polskim producentem biżuterii. Ich biżuteria dopasowana jest pod względem jakości i o unikatowym wzornictwie.

Afroditte Collection jest producentem niepowtarzalnych bransoletek z odpinanymi łańcuszkami i obrączkami, którą można dostosować do miejsca czy okoliczności w dzisiejszym zabieganym świecie.

W swojej ofercie prezentują biżuterię, która zaspokoi oczekiwania każdego – jest ekskluzywna, ponadczasowa i nowatorska. A dla osób, które chcą się jeszcze bardziej wyróżnić przygotowana jest oferta specjalna- Biżuteria przygotowana na indywidualne zamówienie.

Biżuteria Afroditte Collection tworzona jest z metali szlachetnych oraz kamieni naturalnych przez zaangażowany kreatywny zespół posiadający wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie.

Firma Afroditte Collection otrzymała wyróżnienie  Certyfikat Polski Produkt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.afrodittecollection.pl

 

Polecane bransoletki
Polecane bransoletki

 

Polecane bransoletki
Polecane bransoletki

 

Firma Afroditte Collection otrzymała  Certyfikat Polski Produkt, który wyróżnia polskich producentów.

Więcej informacji na temat Certyfikatu można uzyskać na stronie www.CertyfikatPolskiProdukt.pl

 

Kolejną Firmą produkującą niepowtarzalną  biżuterię jest AgateArtOd kilku lat tworzy prace z kamieni półszlachetnych – głównie agatów. Zaczęło się od kolekcjonowania surowych kamieni, później poznawania tajników ich obróbki, by na koniec zająć się tworzeniem biżuterii i dekoracji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AgateArt, bowiem Agaty uznawane są za kamienie dodające sił witalnych i wpływające na harmonię otoczenia. W kamieniach drzemie energia, która może pozytywnie wpływać na ciało i duszę człowieka. Natura tworzy przepiękne okazy, które z pasją zamieniam w biżuterię i dekoracje. 

Wszystkie prace firmy AgateArt można zobaczyć w platformie handlowej Sklep.Online w kategorii Moda i Uroda.

Polecane bransoletki
Polecane bransoletki

Dodaj komentarz