polecany lakiernik samochodowy szczecin

Polecany lakiernik samochodowy Szczecin

Polecany lakiernik samochodowy Szczecin wykonuje czynności związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodów. Przygotowuje powierzchnię, nakłada powłoki lakiernicze oraz suszy je lub utrwala różnymi technikami. Mówiąc o polecanym lakierniku samochodowym Szczecin najczęściej mamy na myśli fachowca, kto pracuje w warsztacie lakierniczym. Wykonuje on czynności a efekt jego pracy jak mało kogo w branży motoryzacyjnej jest szczególnie widoczny. No chyba tylko w porównaniu z jego projektantem. Uszkodzenia na lakierze waszego samochodu mogą mieć wiele przyczyn. Na przykład poprzedni właściciel miał wypadek lub warunki atmosferyczne pozostawiły na lakierze swoje ślady, czy też jest to wynik czyjejś nieuwagi lub świadomego wandalizmu. Może się również zdarzyć, że podczas poprzedniego lakierowania popełniono błąd – z pewnych powodów grubość warstwy nie była optymalna lub czas suszenia za krótki. Czasami przyczyną jest niewłaściwe przygotowanie podłoża, nieprawidłowa lepkość i technikchodu możecie cieszyć się lub nie jego dalszym użytkowaniem. Aby uniknąć byle fachowców i  korzystać ze sprawdzonych lub polecanych warsztatów lakierniczych, zatrudniających dobrych lakierników samochodowych Szczecin ponieważ oszczędności na fachowcu, są przeważnie pozorne i z czasem wynik pracy domniemanego, taniego lakiernika wychodzi ze zdwojoną siłą. Oszczędzi to Wam nie tylko nerwy, czas i koszty……. wbrew pozorom, ponieważ nie trzeba będzie naprawiać po raz kolejny tego co ktoś zepsuł.a natrysku, niezachowanie właściwego czasu odparowania i właściwej grubości warstw ,źle dobrany pistolet (dysza), źle dobrane ciśnienie natrysku, zbyt niska temperatura lakieru, podłoża lub pomieszczenia, niewłaściwy rozcieńczalnik lub utwardzacz. Przyczyny można by mnożyć. Bardzo ważną rolę odgrywają również warunki pracy w warsztacie i zatrudniani w nim pracownicy. Im też właśnie poświęcamy najwięcej uwagi w naszym artykule. To do nich i dzięki ich pracy, doświadczeniu i staranności w wykonaniu naprawy  blacharsko – lakierniczej  waszego samo

Nasz polecany lakiernik samochodowy Szczecin

Polecamy zatem firmę z długoletnim doświadczeniem www.Blacharz-Lakiernik.pl. Zakład ten specjalizuje się w naprawach blacharskich i lakierniczych wszystkich marek samochodów w tym aluminiowych. Początki działalności zakładu sięgają lat 90-tych. Na swoją pozycję na rynku zapracowali nie tylko wysoką jakością wykonywanych napraw, ale także odpowiednim, uczciwym podejściem do klientów oraz szybkością realizowania nawet nietypowych napraw.

Blacharstwo i lakiernictwo to dzisiaj usługi o bardzo wysokim poziomie zaawansowania technicznego i wykonawczego. Technologia powłok zabezpieczających i lakierniczych stosowana w współczesnych samochodach sprawia, że nie można już naprawiać uszkodzeń, przeprowadzać renowacji „sposobem domowym”. Blacharstwo wymaga niespotykanych wcześniej dokładności montażowych i łączeniowych. W tym celu firma jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia np. rama firmy AUTOROBOT czy wysoko wydajne, o dużej dokładności zgrzewarki punktowe. Naprawy blacharsko – lakiernicze wykonywane są z najwyższą starannością przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług i gwarancji, że samochód po wypadku naprawiony w tym zakładzie pozostanie oddany w stanie nienagannym technicznie i estetycznie.

Zakład ten dysponuje profesjonalnymi kabinami lakierniczymi FOBO. Umożliwiają one wykonywanie powłok lakierniczych najwyższej klasy, w idealnie optymalnych warunkach. Do wszelkich napraw lakierniczych stosują ścisłą technologię firmy RM, co zapewnia lepszą siłę krycia, większy połysk, szybsze czasy schnięcia, doskonały efekt końcowy, trwałość powłoki lakierniczej oraz kompatybilność ze środowiskiem.

Polecany lakiernik samochodowy Szczecin

Zapewniają obsługę w zakresie kompleksowych prac blacharsko lakierniczych tj.:

  • napraw blacharsko-lakierniczych wszystkich marek samochodów
  • napraw blacharsko-lakierniczych samochodów z aluminium
  • diagnozowanie uszkodzeń mechanicznych i ich naprawa
  • prace blacharskie z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i nowoczesnych technik naprawczych
  • lakierowanie przy zastosowaniu najnowszych technologii i najwyższej jakości lakierów
  • idealnie dobierany kolor lakieru

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi warsztat wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku.

Do napraw polecany lakiernik Samochodowy Szczecin  używa się w nim tylko i wyłącznie części zamiennych pochodzących od sprawdzonych producentów lub od producentów części oryginalnych.

Stosuje się tam najnowsze technologie oraz lakiery najwyższej jakości gwarantując najwyższą jakość:

  • bezpyłową kabinę lakierniczą FOBO
  • profesjonalną ramę do napraw nadwozi powypadkowych AUTOROBOT
  • własną mieszalnię farb i lakierów firmy RM
  • specjalistyczne narzędzia blacharskie i lakiernicze
polecany lakiernik samochodowy szczecin
polecany lakiernik samochodowy szczecin

Firma dokonuje również napraw bezgotówkowych.

Dzięki czemu w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę swojego samochodu. Naprawę rozpoczyna się zaraz po wycenie szkody dokonanej przez rzeczoznawcę z towarzystwa ubezpieczeniowego, angażując we wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy. Skraca to znacznie czas naprawy Waszego samochodu umożliwiając często jego odbiór jeszcze przed zakończeniem wszystkich formalności z zakładem ubezpieczeniowym. Firma likwiduje szkody (AC i OC) przy współpracy z dowolnym towarzystwem ubezpieczeniowym działającym na naszym rynku.

I oczywiście co ważne, na czas naprawy zapewnia auto zastępcze gratis, również firma posiada też auta dostawcze jako samochody zastępcze.

Polecamy firmę. www.Blacharz-Lakiernik.pl

Szczecin ul. Szeroka 27

Co oznacza, iż w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę swojego samochodu. Naprawę rozpoczynamy zaraz po wycenie szkody dokonanej przez rzeczoznawcę z towarzystwa ubezpieczeniowego, angażując we wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy, własne środki finansowe. Skraca to znacznie czas naprawy Państwa samochodu umożliwiając często jego odbiór jeszcze przed zakończeniem wszystkich formalności z zakładem ubezpieczeniowym. Zakład pomaga w likwidacji wszystkich szkód  (AC i OC) przy współpracy z dowolnym towarzystwem ubezpieczeniowym działającym na naszym rynku. W tym warsztacie stosuje się najwyższej jakości materiały.

Wykorzystano materiały ze strony www.Blacharz-Lakiernik.pl

 

Dodaj komentarz